Hej, mam na imię Andżelika!

Witam Cię na stronie mojego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór pięknych obrazów i dekoracji z mchu.

W skrócie spróbuję przybliżyć osobę, która stoi za tym sklepem- czyli siebie. Moja pasja do mchu  i sklep z obrazami zrodziły się z czystego przypadku.

Od zawsze interesowałam się zdobieniem wnętrz, więc kiedyś spróbowałam zrobić coś dla siebie- obraz z mchu chrobotka. 

  Początki

Nie zdawałam sobie sprawy, że obraz zrobi aż tak wielkie wrażenie. Nie dość, że pięknie wyglądał na ścianie, to oprócz tego wyciszał dźwięki oraz pochłaniał wilgoć z otoczenia. To wzbudzało wielkie zaciekawienie.

Postanowiłam więc zrobić więcej obrazów i dekoracji. Powstały ścianki, motyl 3D, napisy oraz wiele innych ciekawych motywów.  Furorę zrobiła ściana z mchu, która wyglądała przepięknie na tle białej kuchni. Obrazy wstawiłam na portal, który pokazał, że ludzie pragną chrobotka w takiej postaci.

Sklep

W końcu powstał sklep obrazyzmchu.pl, który z dnia na dzień zwiększa swój zasięg. Moje prace zdobią już wiele firm i domów w wielu miejscach Europy. Jako właściciel sklepu obrazyzmchu.pl, staram się wybierać mech tylko najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. Dbam o to, aby moje obrazy były jak najlepszej jakości, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Robię również obrazy, dekoracje i napisy na specjalne zamówienie klienta, pod konkretny projekt,  pomagam również potrzebującym przekazując czasami prace na cele charytatywne. Kocham to co robię. Być może w tym tkwi mój mały sukces…

Co dalej

 

W przyszłości planuję zdobywać coraz więcej nowych klientów i partnerów, więc nieustannie pracuję nad wzbogacaniem naszej oferty w coraz to nowsze i ciekawsze produkty.  Pragnę aby mój sklep stawał się coraz bardziej rozpoznawalny.

Cieszę się, że dzięki mojemu sklepowi klienci mogą dekorować swoje domy, biura i firmy pięknym zielonym mchem, który podkreśla ich unikatowy charakter.

Zapraszam do kontaktu wszelkiego rodzaju firmy oraz osoby prywatne które chciałyby podjąć współpracę!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie Sklepu!